Naujienų pranešimas: Susitikimas su kraštotyrininku, fotografu, knygų autoriumi ir visuomenininku Tautviliu Uža
(Rubrika: Įvairūs)
Paskelbė Adminas
2019-05-16 09:00


paroda2019.jpg
Gegužės 15 d. mokyklos bibliotekoje įvyko susitikimas su parodos „GIMTINĖ ŠIRDYJE,  FOTOGRAFIJOSE IR KNYGOSE“ autoriumi kraštiečiu, kraštotyrininku, fotografu, knygų autoriumi ir aktyviu visuomenininku Tautviliu Uža.  
Autorius supažindino su fotografijomis apie gimtąjį kraštą – Viešintų miestelį (Anykščių r.), jo žmones, gamtą, kultūros, istorijos ir tautodailės paminklus bei jų kūrėjus. 

(nuotraukos)Tautvilio Užos – Viešintų krašto tyrėjo išleistos penkios kraštotyros knygos. T. Uža pasidalino prisiminimais apie savo kūrybinės veiklos pradžią, knygų gimimo istorijas. 2015 m. už savanorišką kultūros sklaidą Lietuvoje T.Užai įteiktas Gabrielės Petkevičaitės – Bitės atminimo medalis „Tarnaukite Lietuvai“. Už nuopelnus Anykščių krašto kultūrai 2015 m. paskirta Teresės Mikeliūnaitės kultūros premija. 

Susitikimo pabaigoje vyko viktorina apie Viešintų kraštą, kuri sudomino  ir aktyviai įtraukė dalyvius. Mokyklos direktorius Ramūnas Zlatkus įteikė LR Seimo nario Antano Bauros padėką T. Užai už  jo kūrybinę veiklą.
Ši naujiena yra iš svetainės
( http://anyksciutm.lt/news.php?extend.381 )