Naujienų pranešimas: Kovas – grįžtančių paukščių mėnuo
(Rubrika: Įvairūs)
Paskelbė Adminas
2019-03-28 13:21


 inkilai.jpg
Šiais metais mūsų mokyklos mokiniai ir darbuotojai pagamino 10 inkilų sparnuočiams. Penkis inkilus pagamino pirmakursiai (T18, 3E18 gr.) su mokytoju Vytautu Povilavičium, du - P17 gr. mokinė Dalia Dagienė, vieną – T17 gr. mokinys Paulius Strižiūnas, dar vieną – S18 gr. mokinys Darius Sabaliauskas ir dar vieną – darbuotojai.

(nuotraukos)Tikimės, kad inkilų gamyba taps gražia tradicija sutinkant parskrendančius į gimtinę giesmininkus. Pauliaus inkilas išskirtinio dizaino. Vaikinas sako: ,,Inkilus teko gaminti ir anksčiau. Netgi esu konkurse kažkada laimėjęs pirmąją vietą. Šį inkilą sutvirtinau medvarščiais, kad būtų tvirtesnis ir patikimesnis. Iš vidaus jis izoliuotas nuo skersvėjų ir lietaus. Tikiuosi, kad jame apsigyvens koks nors sparnuotas gyventojas“. Aidas sako, kad inkilą pagamino nuo mokinių tarybos, kadangi yra jos narys. 
Jam ir kitiems grupės mokiniams inkilus padėjo pagaminti mokytojas V. Povilavičius. Aidas tikisi, kad naujuose namuose apsigyvens varnėnai, o inkilų su kiekvienais metais prie mokyklos vis daugėsJ Pasidžiaukime vis aukščiau pakylančia saule, ištrūkime į gamtą – ten jau daug pavasarinio paukščių šurmulio ir bundančios gamtos ženklų.Ši naujiena yra iš svetainės
( http://anyksciutm.lt/news.php?extend.375 )