Naujienų pranešimas: Projektas „Pilietiškumo mokykla: sąmoningumas, aktyvumas, dalyvavimas“
(Rubrika: Įvairūs)
Paskelbė Adminas
2018-12-05 12:20


piliet_2018.jpg
Mokykloje surengtas renginys „Pilietiškumo mokykla: sąmoningumas, aktyvumas, dalyvavimas“ ( pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.2-ESFA-K-917 priemonę „Visuomenės nepakantumo korupcijai didinimo ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimo iniciatyvos“), kurį įgyvendina VšĮ. „Žmogaus socialinės raidos tyrimų centras“. 
Šio projekto koordinatorė Anykščių rajone Daiva Žiogienė vedė 4 valandų užsiėmimą mūsų mokyklos mokiniams. 

(nuotraukos)Renginio metu moksleiviams buvo suteikta daugiau žinių apie aktyvų pilietiškumą, ugdomos  lyderystės ir iniciatyvumo kompetencijos, stiprinant bendruomeniškumą, savanorystę ir veiksmingą dalyvavimą pilietinėse veiklose. 
Moksleiviai aktyviai diskutavo aktualiomis vietos bendruomenės temomis, mokėsi naujų būdų kaip spręsti vietos bendruomenei svarbius klausimus. 
Tikimasi, kad šio užsiėmimo metu moksleiviams buvo suteikta ne tik daugiau žinių, reikalingų priimti savarankiškai sprendimus, bet ir paskatino jaunus žmones aktyviau dalyvauti viešojo valdymo procesuose ar užsiimti savanoriška veikla, o svarbiausia sustiprino pasitikėjimą savimi ir kvietė tapti neabejingais. 
Ši naujiena yra iš svetainės
( http://anyksciutm.lt/news.php?extend.352 )