Naujienų pranešimas: Atvirų durų diena Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos mokiniams
(Rubrika: Įvairūs)
Paskelbė Adminas
2018-06-14 08:38


atvirdur.jpg
Mokykloje įvyko Atvirų durų diena Antano Baranausko pagrindinės mokyklos devintokams ir dešimtokams. Svečius renginių salėje pasitiko mūsų mokyklos mokytojai, pasveikino direktorius Ramūnas Zlatkus. Buvo pristatytos profesinio mokymo programos: tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus, virėjo, apsaugos darbuotojo, kompiuterio tinklų derintojo, technikos priežiūros verslo darbuotojo, poilsio paslaugų agento ir automobilių mechaniko.

(nuotraukos)Po trumpo specialybių pristatymo mokiniai susiskirstė į tris grupes ir dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose mokyklos valgykloje, šaudykloje ir vairavimo aikštelėje. Svečiai susipažino su suvirinimo laboratorijos įranga. Atnaujintoje uždaroje mokyklos šaudykloje šaudė į taikinius koviniais ir pneumatiniais ginklais. Būsima apsaugos darbuotoja Monika pademonstravo šaudymą koviniu pistoletu „Margo-22“. Mokiniai vairavimo instruktorių prižiūrimi aikštelėje atliko vairavimo pratimus lengvuoju ir krovininiu automobiliais, vairavo traktorių o valgykloje gamino ir vaišinosi vieno kąsnio sumuštiniais „Krepšeliais“ bei bananų, ledų, braškių kokteiliu.

Dėkojame svečiams už nuoširdumą, gerą nuotaiką ir aktyvų dalyvavimą užsiėmimuose, o Anykščių pagrindinei Antano Baranausko mokyklai už malonų bendravimą ir bendradarbiavimą.Ši naujiena yra iš svetainės
( http://anyksciutm.lt/news.php?extend.331 )