Naujienų pranešimas: Mokyklos laikraščiui „Ažupietis“ – 20 metų
(Rubrika: Įvairūs)
Paskelbė Adminas
2017-12-19 08:21


 azupietis2017.jpg
Mokyklos laikraščio „Ažupietis“ komanda sveikina savo skaitytojus ir visus mokyklos bičiulius artėjančių šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Tegu šventės būna jaukios ir linksmos, kupinos malonių staigmenų bei gerų emocijų. Tegu kiti metai ateina kaip daug žadanti pradžia smile.png

(nuotraukos)2017 m. „Ažupiečiui“ sukako 20 metų. Laikraštis pradėtas leisti 1997 m. Iš pradžių laikraštis buvo leidžiamas nereguliariai.  Nuo 1997 m. iki 2004 m. buvo išleista 18 numerių. Nuo 2004-2005 mokslo metų „Ažupietis“ tęsė savo veiklą kaip neformalaus ugdymo būrelis. Jo vadovė iki dabar mokytoja Dijana Černiauskienė. Nuo 2004-2005 m. m. išleista 150 numerių. 

Laikraštuko veikla ugdo mokinių saviraišką, lavina informacinius, komunikacinius, socialinius įgūdžius, plečia akiratį, skatina kūrybiškumą ir aktyvesnį dalyvavimą mokyklos gyvenime. 

Laikraščio leidėjai laikraštyje supažindina su mokyklos gyvenimu, jo pagrindiniais įvykiais, renginiais, ugdymo pasiekimais, mokinių kūryba, jų pomėgiais ir kt. 

Per visą „Ažupiečio“ gyvavimo laikotarpį jame buvo spausdinamos įvairios rubrikos: „Nuomonių klubas“, „Mokinių kūryba“, „Sportas“, „Žinios iš praktikos“, „Auksinės mokytojų mintys“, „Kaip laikaisi, pirmakursi?“, „Nuoširdžiai užjaučiame netekus stipendijos“, „Slaugytojos kabinetukas“, „Sveikiname“, „Iš mokinių rašinių“, „Ugdymas karjerai“, „Sėkmės istorijos“, „Padėkos“, „Mokinių minčių perliukai“, „Linksmasis žodynas“, „Mano receptukas“, „Ieškaus Landūno pastebėjimai“, „Kandžiaus Piktžodžiausko filosofija“, „Užupio visažinio kamarėlė“, „Gestų kalbos pamokos“ ir kt.Ši naujiena yra iš svetainės
( http://anyksciutm.lt/news.php?extend.314 )