Naujienų pranešimas: Atvirų durų diena
(Rubrika: Įvairūs)
Paskelbė Adminas
2017-05-19 09:27


atvir-dur-2017.jpg
Gegužės 18 d. mokykloje įvyko Atvirų durų dienos renginiai. Atvyko mokiniai iš Anykščių Jono Biliūno gimnazijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos, Debeikių pagrindinės mokyklos ir Viešintų pagrindinės mokyklos – daugiafunkcio centro.

(nuotraukos)Svečiai susipažino su mokymo programomis, mokymosi sąlygomis, neformalaus ugdymo veiklomis, bendravo su profesijos mokytojais, apžiūrėjo praktinio mokymo bazę, dalyvavo protų mūšyje „Pažink profesiją“. Praktinės veiklos „Pasimatuok profesiją“ užsiėmimuose mokiniai susipažino su suvirinimo laboratorijos įranga, šaudė į taikinius mokyklos šaudykloje, instruktorių prižiūrimi, aikštelėje atliko vairavimo pratimus lengvuoju ir krovininiu automobiliais, vairavo traktorių, iš vaisių ir daržovių sukūrė „Draugystės mozaikas“. 
 
Protų mūšio nugalėtojams ir aktyviausiems dalyviams įteikti 24 rėmėjų prizai.                              

Dėkojame svečiams už gerą nuotaiką ir aktyvų dalyvavimą Atvirų durų renginyje. 
Mokyklos rėmėjai: Všį Sveikatos oazė“ Anykščių baseinas BANGENIS, Pramogų ir sporto centras „Kalita“, Technikos sporto klubas „Motosportas“, UAB Deivana „Dainuvos nuotykių slėnis“, ŽŪK „Ažuožerių sultys“, A. Juškos individuali įmonė.Ši naujiena yra iš svetainės
( http://anyksciutm.lt/news.php?extend.283 )