IeškotiPagrindinis meniu

Psichologinė pagalba


tel31.jpg
 
 
facebookanyksciai.jpg
 
Kur stoti:

Mokyklos laikraštis


azupiet.jpg

Skaitykite naujausią  "Ažupietis" numerį.

Draugiškas internetas
Saugesnis_internetas_naujienlaiskis_Nr.jpg
 
ami_logo_green_.jpg

Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]

Failų serveris

Spausdinti
2018-05-17 09:21

LUKAS –Respublikinio profesinio meistriškumo konkurso „Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2018“ – antrą kartą antrosios vietos laimėtojas lukas2018.jpg
2018 m. gegužės 15 d. VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos sektoriniame žemės ūkio praktinio mokymo centre vyko Respublikinis profesinio meistriškumo konkursas „Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2018“. Mūsų mokyklos antrakursis Lukas Vaitenkovas tokiame konkurse dalyvavo antrąjį kartą ir antrąjį kartą laimėjo II-ąją vietą.
Sveikiname!
Jaunieji specialistai demonstravo savo žinias bei įgūdžius keturiose rungtyse: teorijos, figūrinio vairavimo su traktoriumi John Deer bei Deutz-fahr ir suvirinimo užduotyje.
Mokinį konkursui rengė profesijos mokytojas Vytautas Povilavičius.

http://www.alantostvm.lt/?p=8254 (fotonuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2018-05-11 08:10

Vizitas KASP Vyčio apygardos 505-oje kuopojesavanor2018.jpg
Mūsų mokykla bendradarbiauja su KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 505-osios kuopos savanoriais. Tradiciškai mokiniai, besidomintys krašto apsaugos savanorių tarnyba, apsilankė šioje kuopoje ir susitiko su jos vadu, kapitonu Edvinu Žvirbliu. Mokiniai buvo supažindinti KASP istorija, struktūra, ginkluote. Išsiaiškino, kodėl verta tapti kariu savanoriu ir ką reikia žinoti norint juo tapti.
Šis susitikimas - gera proga pamąstyti apie savo ateitį ir karjeros galimybes KASP.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2018-05-05 06:52

Svečiuose pas Anykščių ugniagesius - gelbėtojus ugneges.jpg
Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai - gelbėtojai paminėjo savo profesinę šventę -  šv. Florijono - ugniagesių globėjo dieną. Tuo pačiu buvo organizuota atvirų durų diena. Taip siekiama kuo plačiau supažindinti visuomenę su ugniagesių gelbėtojų darbu bei vykdoma gaisrų prevencija.

Renginyje dalyvavo mūsų mokyklos pirmakursiai. Jie apsilankė ugniagesių gelbėtojų tarnybinėse patalpose, susipažino su ugniagesio profesija, apžiūrėjo turimą gaisrų gesinimo ir gelbėjimo techniką, pasimatavo ugniagesių apsauginius rūbus. Didžiausio susidomėjimo sulaukė kvietimas gelbėtojų bokšteliu pakilti į 28-ių metrų aukštį ir iš paukščio skrydžio pažvelgti į Anykščius.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2018-03-30 16:32

Lietuvių kalbos ir literatūros įskaitaiskaita.jpg
Šiandien mokykloje įvyko lietuvių kalbos ir literatūros įskaita antrakursiams (dvyliktokams). Įskaitos temas mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja suformulavo iš Vidurinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros bendrosios programos turinio. Pagrindinės kryptys: privalomų autorių kūriniai ir (arba) jų sąsajos su kontekstu; pagrindiniai reiškiniai ir idėjos; epochą reprezentuojančios asmenybės; kalbos ir žmogaus, kalbos ir visuomenės tematika.

Mokinių pasirengimas kalbėjimui ir kalba įvertinti taškais. Taškų suma suvesta į sistemą KELTAS. Galutiniai įskaitos rezultatai (pažymiai) bus skelbiami ne vėliau kaip balandžio 30 d. 


komentarų: 0
Į puslapį  1 2 [3] 4 ... 72 73 74

Sertifikatai


 1 ilgas.jpg
 
 

Vairavimo mokykla


fura_.jpg
 

Apklausa


Kas lemia egzaminų rezultatus?Žinios

Be žinių reikia dar sėkmės

Egzamino laikymo vietaPaskelbta Adminas
Balsai: 988
Ankstesnės apklausos

Apie mus rašo


thumb_img_4185.jpg


Naršo

Svečių:4, Narių:0 ...

Daugiausia naršė: 75
(Narių:0, Svečių:75) - 2013-01-14

Nariai: 5
Naujausias narys: Mokiniai

Svetainės lankomumas

Šiandien apsilankė
iš viso: 406
unikalūs: 35

Užfiksuota daugiausia
iš viso: 82320
unikalūs: 23083

Svetainę aplankė
iš viso: 157923
unikalūs: 30846

Orų prognozė