IeškotiPagrindinis meniu

Psichologinė pagalba


tel31.jpg

Mokyklos laikraštis


azupiet.jpg

Skaitykite naujausią  "Ažupietis" numerį.

Draugiškas internetas
Saugesnis_internetas_naujienlaiskis_Nr.jpg
 
ami_logo_green_.jpg

Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]

Failų serveris

Spausdinti
2017-11-10 09:11

Pažintinis profesijos vizitas UAB „Anykščių ratas“ pazintiniss.jpg
Vairuotojo ekspeditoriaus specialybės mokiniai su profesijos mokytoja Nelda Jovaišiene apsilankė UAB „Anykščių ratas“.  Jie susitiko su komercijos direktoriumi Eimantu Šližiu, kuris pristatė įmonės veiklas. Transporto skyriaus vyr. vadybininkas Arūnas Bernotavičius papasakojo apie tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus darbą ir supažindino su transporto stebėjimo bei valdymo programine įranga, kurios pagalba vadybininkai stebi krovinių gabenimą ir gali operatyviai reaguoti į bet kokią situaciją.


komentarų: 0
Spausdinti
2017-11-03 08:21

Priešgaisrinės ir civilinės saugos mokymai civiline.jpg
Lapkričio 2 d. mokykloje įvyko priešgaisrinės ir civilinės saugos mokymai. Pirmoje mokymų dalyje darbuotojai susipažino su pagrindinėmis gaisrų priežastimis, veiksmais jų metu, gaisro gesinimo priemonėmis ir atliko priešgaisrinės saugos mokymų testą.

Antroje dalyje klausytojai buvo supažindinti su civilinės saugos tikslais, uždaviniais ir veikimo principais. Lektorė Auksė Vitkuvienė pristatė ekstremalių situacijų valdymo reikalavimus, gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą, jos veikimo principus bei atsakingų asmenų veiksmus paskelbus pavojų.


komentarų: 0
Spausdinti
2017-10-30 10:18

Netradicinės pamokosregioninis.jpg
Netradicinės pamokos – tai vienas iš būdų įdomiai mokytis. Profesijos mokytojas R. Sereičikas P17 grupės pirmakursiams turizmo paslaugų organizavimo  pamokas vedė Anykščių menų inkubatoriuje – menų studijoje ir regioninio parko lankytojų centre. Mokiniai aplankė reziduojančių menininkų dirbtuves. Apžiūrėjo grafikos dizainerių, fotografo, natūralios kosmetikos gamintojų, taikomosios tekstilės, stiklo bei keramikos dizainerių darbus. Stebėjo žvaigždes „Cosmos paukščių take. Virtualios realybės įrenginio pagalba patyrė nepamirštamus nuotykius vandenyno dugne ir kelionėje „linksmaisiais kalneliais“. Regioninio parko lankytojų centre susipažino su jo unikalia interaktyvia ekspozicija.


komentarų: 0
Spausdinti
2017-10-30 10:16

Krepšinio 3x3 varžybossvedasai_krepsinis.jpg
Spalio 26 d. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos sporto salėje 22-ąjį kartą įvyko tradicinės rudens krepšinio 3x3 varžybos. Dalyvavo 22 komandos iš Kamajų, Užpalių, Vyžuonų, Troškūnų ir  Anykščių. Mūsų mokyklos komandos nariai: Dominykas Butkus (3E17), Edvinas Paulauskas (T17), Martynas Muleras (3E16) ir Mantas Viburis (T15).

Organizatoriai džiaugėsi susirinkusių dalyvių gausa, pasveikino nugalėtojus, padėkojo visiems varžybų dalyviams už gražų krepšinį. Mūsų mokyklos krepšininkai nelaimėjo prizinės vietos, bet neprarado geros nuotaikos ir kovinės dvasios. 


komentarų: 0
Į puslapį  1 2 [3] 4 ... 65 66 67

Sertifikatai


 1 ilgas.jpg
 
sertifikat_anyksciutm_m.jpg

Vairavimo mokykla


fura_.jpg
 

Apklausa


Kas lemia egzaminų rezultatus?Žinios

Be žinių reikia dar sėkmės

Egzamino laikymo vietaPaskelbta Adminas
Balsai: 922
Ankstesnės apklausos

Apie mus rašo


thumb_img_4185.jpg


Naršo

Svečių:1, Narių:0 ...

Daugiausia naršė: 75
(Narių:0, Svečių:75) - 2013-01-14

Nariai: 5
Naujausias narys: Mokiniai

Svetainės lankomumas

Šiandien apsilankė
iš viso: 5
unikalūs: 4

Užfiksuota daugiausia
iš viso: 47953
unikalūs: 16435

Svetainę aplankė
iš viso: 92099
unikalūs: 21544

Orų prognozė