IeškotiPagrindinis meniu

Psichologinė pagalba


tel31.jpg

Mokyklos laikraštis


azupiet.jpg

Skaitykite naujausią  "Ažupietis" numerį.

Draugiškas internetas
Saugesnis_internetas_naujienlaiskis_Nr.jpg
 
ami_logo_green_.jpg

Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]

Failų serveris

Spausdinti
2017-05-19 09:27

Atvirų durų dienaatvir-dur-2017.jpg
Gegužės 18 d. mokykloje įvyko Atvirų durų dienos renginiai. Atvyko mokiniai iš Anykščių Jono Biliūno gimnazijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos, Debeikių pagrindinės mokyklos ir Viešintų pagrindinės mokyklos – daugiafunkcio centro.[ Skaityti toliau ... ]


komentarų: 0
Spausdinti
2017-05-18 06:45

Atnaujinta mokyklos šaudykla saudyk.jpg
Mokykloje atnaujinta 25-ių metrų juridinių ir fizinių asmenų naudojimosi uždara  šaudykla. Ji pritaikyta šaudyti ne tik sportiniais, bet ir koviniais ginklais. Būsimi apsaugos darbuotojai čia mokosi šaudyti lygiavamzdžiu šautuvu, mažo kalibro šautuvu ir koviniu pistoletu. Mokiniams, sėkmingai išlaikiusiems kvalifikacijos egzaminus ir gavusiems apsaugos darbuotojo diplomus, suteikiama teisė gauti leidimą ginklui ne tik profesinei veiklai, bet ir savigynai (asmeniniam ginklui).

Šiandien mokyklos bendruomenė susitiko su šaudymo instruktoriais – profesijos mokytojais -  A. Ramoška ir V. Povilavičiumi ir išbandė rankos tvirtumą bei akies taiklumą atnaujintoje šaudykloje.

Nuo kitų mokslo metų mokykloje planuojama atnaujinti šaulių būrelio veiklą.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2017-05-04 08:02

Profesinė ugniagesių šventėugneges.jpg 
Šiandien Utenos apskrities ugniagesiai - gelbėtojai Anykščiuose paminėjo savo profesinę šventę, į kurią buvo pakviesta ir mūsų mokyklos bendruomenė. Visos apskrities gelbėtojų komandos Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos teritorijoje dalyvavo ugniagesių gelbėtojų  varžybose.

Rikiuotės metu nuaidėjo trys patrankos salvės „Už Lietuvą“, „Už ugniagesius gelbėtojus ir „Už gyventojų saugumą“, kurias ugniagesiams gelbėtojams profesinės šventės proga dovanojo mūsų mokykla, o šaudė meninės kalvystės meistras ir ilgametis mokyklos mokytojas Bronius Budreika.

Po sveikinimų ir apdovanojimų ugniagesiams, žiūrovai galėjo susipažinti su gelbėtojų turima technika ir pasivaišinti šventine koše.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2017-04-27 12:29

Susitikimas su triatlonininku Vidmantu Urbonuurbon1.jpg
Šiandien mokykloje įvyko susitikimas su Vidmantu Urbonu – triatlonininku, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino IV laipsnio ordino, Komandoro kryžiaus, Olimpinės žvaigždės kavalieriumi, Pasaulio ultratriatlono čempionu, rekordininku. Auditorija  susižavėjusi klausėsi pasakojimo apie įveiktus nuotolius, perplauktus ežerus, Baltijos jūrą, Nemuną.  Labiausiai klausytojams įstrigo formulė apie tai, kaip pasiekti, atrodo, neįmanomų tikslų: turėti idėją, imtis veiklos, nebijoti kaitos, tinkamai išnaudoti laiką. „Svarbiausia ne pats tikslas, o tikslo siekimas. Už vieno įveikto kalno, yra kitas kalnas...“, - kalbėjo V. Urbonas.


komentarų: 0
Į puslapį  1 [2] 3 ... 59 60 61

Sertifikatai


 1 ilgas.jpg
 
sertifikat_anyksciutm_m.jpg

Vairavimo mokykla


fura_.jpg
 

Apklausa


Kas lemia egzaminų rezultatus?Žinios

Be žinių reikia dar sėkmės

Egzamino laikymo vietaPaskelbta Adminas
Balsai: 892
Ankstesnės apklausos

Apie mus rašo


thumb_img_4185.jpg


Naršo

Svečių:4, Narių:0 ...

Daugiausia naršė: 75
(Narių:0, Svečių:75) - 2013-01-14

Nariai: 5
Naujausias narys: Mokiniai

Svetainės lankomumas

Šiandien apsilankė
iš viso: 48
unikalūs: 25

Užfiksuota daugiausia
iš viso: 38778
unikalūs: 13359

Svetainę aplankė
iš viso: 74994
unikalūs: 17158

Orų prognozė