IeškotiPagrindinis meniu

Psichologinė pagalba


tel31.jpg

Mokyklos laikraštis


azupiet.jpg

Skaitykite naujausią  "Ažupietis" numerį.

Draugiškas internetas
Saugesnis_internetas_naujienlaiskis_Nr.jpg
 
ami_logo_green_.jpg

Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]

Failų serveris

Spausdinti
2017-05-18 06:45

Atnaujinta mokyklos šaudykla saudyk.jpg
Mokykloje atnaujinta 25-ių metrų juridinių ir fizinių asmenų naudojimosi uždara  šaudykla. Ji pritaikyta šaudyti ne tik sportiniais, bet ir koviniais ginklais. Būsimi apsaugos darbuotojai čia mokosi šaudyti lygiavamzdžiu šautuvu, mažo kalibro šautuvu ir koviniu pistoletu. Mokiniams, sėkmingai išlaikiusiems kvalifikacijos egzaminus ir gavusiems apsaugos darbuotojo diplomus, suteikiama teisė gauti leidimą ginklui ne tik profesinei veiklai, bet ir savigynai (asmeniniam ginklui).

Šiandien mokyklos bendruomenė susitiko su šaudymo instruktoriais – profesijos mokytojais -  A. Ramoška ir V. Povilavičiumi ir išbandė rankos tvirtumą bei akies taiklumą atnaujintoje šaudykloje.

Nuo kitų mokslo metų mokykloje planuojama atnaujinti šaulių būrelio veiklą.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2017-05-04 08:02

Profesinė ugniagesių šventėugneges.jpg 
Šiandien Utenos apskrities ugniagesiai - gelbėtojai Anykščiuose paminėjo savo profesinę šventę, į kurią buvo pakviesta ir mūsų mokyklos bendruomenė. Visos apskrities gelbėtojų komandos Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos teritorijoje dalyvavo ugniagesių gelbėtojų  varžybose.

Rikiuotės metu nuaidėjo trys patrankos salvės „Už Lietuvą“, „Už ugniagesius gelbėtojus ir „Už gyventojų saugumą“, kurias ugniagesiams gelbėtojams profesinės šventės proga dovanojo mūsų mokykla, o šaudė meninės kalvystės meistras ir ilgametis mokyklos mokytojas Bronius Budreika.

Po sveikinimų ir apdovanojimų ugniagesiams, žiūrovai galėjo susipažinti su gelbėtojų turima technika ir pasivaišinti šventine koše.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2017-04-27 12:29

Susitikimas su triatlonininku Vidmantu Urbonuurbon1.jpg
Šiandien mokykloje įvyko susitikimas su Vidmantu Urbonu – triatlonininku, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino IV laipsnio ordino, Komandoro kryžiaus, Olimpinės žvaigždės kavalieriumi, Pasaulio ultratriatlono čempionu, rekordininku. Auditorija  susižavėjusi klausėsi pasakojimo apie įveiktus nuotolius, perplauktus ežerus, Baltijos jūrą, Nemuną.  Labiausiai klausytojams įstrigo formulė apie tai, kaip pasiekti, atrodo, neįmanomų tikslų: turėti idėją, imtis veiklos, nebijoti kaitos, tinkamai išnaudoti laiką. „Svarbiausia ne pats tikslas, o tikslo siekimas. Už vieno įveikto kalno, yra kitas kalnas...“, - kalbėjo V. Urbonas.


komentarų: 0
Spausdinti
2017-04-27 08:24

Prevencinis renginys ,,Apie sveiką gyvenseną“Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas Domas Jaskūnas vedė prevencinį renginį, kurio metu apie sveikatą kalbėjo kaip apie fizinę, dvasinę ir socialinę žmogaus gerovę. Medikas akcentavo, kad didžiausia mūsų sveikatos dalis priklauso nuo mūsų pačių. Reikia pradėti rūpintis sveikata nuo elementarių dalykų: dienos režimo, asmeninės higienos užtikrinimo, teisingos mitybos, mankštos bei judėjimo, gero miego, o taip pat skirti dėmesio emocijų ir streso valdymui. 
 
Renginio metu medikas atsakė į klausimus, o pabaigoje palinkėjo visiems būti sąmoningais kiekviename savo poelgyje ir tuo pačiu būti sveikiems.


komentarų: 0
Į puslapį  1 [2] 3 ... 59 60 61

Sertifikatai


 1 ilgas.jpg
 
sertifikat_anyksciutm_m.jpg

Vairavimo mokykla


fura_.jpg
 

Apklausa


Kas lemia egzaminų rezultatus?Žinios

Be žinių reikia dar sėkmės

Egzamino laikymo vietaPaskelbta Adminas
Balsai: 882
Ankstesnės apklausos

Apie mus rašo


thumb_img_4185.jpg


Naršo

Svečių:2, Narių:0 ...

Daugiausia naršė: 75
(Narių:0, Svečių:75) - 2013-01-14

Nariai: 5
Naujausias narys: Mokiniai

Svetainės lankomumas

Šiandien apsilankė
iš viso: 41
unikalūs: 18

Užfiksuota daugiausia
iš viso: 35833
unikalūs: 12205

Svetainę aplankė
iš viso: 69328
unikalūs: 15717

Orų prognozė