IeškotiPagrindinis meniu

Psichologinė pagalba


tel31.jpg
 
 
facebookanyksciai.jpg
 
Kur stoti:

Mokyklos laikraštis


azupiet.jpg

Skaitykite naujausią  "Ažupietis" numerį.

Draugiškas internetas
Saugesnis_internetas_naujienlaiskis_Nr.jpg
 
ami_logo_green_.jpg

Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]

Failų serveris

Spausdinti
2009-04-30 17:23

Atvirų durų diena


Balandžio 29 d. per mokykloje vykusią "atvirų durų" dieną apsilankė Anykščių rajono vidurinių mokyklų, gimnazijų ir pagrindinių mokyklų mokiniai.
(nuotraukos)

komentarų: 0
Spausdinti
2009-04-02 19:01

Profesijos mokytojos - tarptautinio projekto dalyvės


Anykščių technologijos mokykla, nuosekliai siekdama ugdymo turinio individualizavimo ir diferencijavimo, kaip partnerė dalyvauja tarptautiniame  projekte „Profesinio mokymo diferencijavimas ir individualizavimas mokant informacinių - komunikacinių technologijų".  
     
Projekto dalyviai - viešbučių, restoranų ir viešojo maitinimo specialybių dalykus mokantys profesijos mokytojai iš Klaipėdos turizmo mokyklos ir Anykščių technologijos mokyklos.


[ Skaityti toliau ... ]


komentarų: 0
Spausdinti
2009-03-27 20:22

Mokykloje vyko civilinės saugos pratybos


Kovo 27 d. mokykloje buvo pravestos civilinės saugos pratybos, organizuotos Anykščių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų valdymo centro  bendradarbiaujant su Anykščių priešgaisrine gelbėjimo tarnyba ir pirminės sveikatos priežiūros centru. Pratybose dalyvavo savivaldybės ekstremalių situacijų valdymo centro valdymo grupė, rajono evakuacijos komisijos atstovas, Utenos apskrities viršininko administracijos Civilinės saugos ir mobilizacijos departamento specialistai, rajono specialiosios tarnybos, mokyklos mokiniai ir darbuotojai.

Mokyklos pratybų rengimo grupė , vadovaudamasi Civilinės saugos treniruočių ir pratybų organizavimo metodinėmis rekomendacijomis,  parengė šioms pratyboms reikalingus dokumentus ir priemones , pasirengė pratyboms.

Pratybų metu buvo patikrintas ir gerai įvertintas savivaldybės institucijų ir mokyklos pasirengimas organizuoti valdymą, būtino personalo, pajėgų, specialiųjų tarnybų ir turimų išteklių patelkimas bei veiksmų koordinavimas.


komentarų: 0
Spausdinti
2009-03-24 18:36

Baigėsi mokyklos renovacijos pirmas etapas


Mokykloje baigiami mokomojo komplekso, mokinių bendrabučio ir valgyklos energetinio ūkio renovacijos pirmo etapo darbai. Projekto vykdymo metu mokykla įsisavino 2,8 mln. Lt, pasiektas svarbiausias projekto tikslas-energetinių resursų panaudojimo efektyvumo didinimas bei neigiamo poveikio aplinkai mažinimas. Nuo 1985m. kapitališkai neremontuoti mokomojo komplekso, mokinių bendrabučio ir valgyklos pastatai neatpažįstamai pasikeitė: buvo renovuotos ir apšiltintos pastatų sienos , sutvarkyti stogai, pakeisti langai, lauko durys, bendrabutyje pakeisti radiatoriai.


Atlikus renovaciją mokykla efektyviau panaudoja išteklius, sumažino išlaidas už šiluminę energiją, pagerino mikroklimatą, užtikrina geresnes mokymosi ir gyvenimo sąlygas.

 Renovacijos projektą mokykla vykdė savarankiškai, projekto vadovas mokyklos direktorius Ramūnas Zlatkus. Projekto priežiūrą vykdė Lietuvos verslo paramos agentūra.

(nuotraukos).komentarų: 0
Į puslapį  1 2 3 ... 79 [80] 81 82 83 84

Vairavimo mokykla


fura_.jpg
 

Apklausa


Kas lemia egzaminų rezultatus?Žinios

Be žinių reikia dar sėkmės

Egzamino laikymo vietaPaskelbta Adminas
Balsai: 1045
Ankstesnės apklausos

Apie mus rašo


thumb_img_4185.jpg


Naršo

Svečių:2, Narių:0 ...

Daugiausia naršė: 75
(Narių:0, Svečių:75) - 2013-01-14

Nariai: 5
Naujausias narys: Mokiniai

Svetainės lankomumas

Šiandien apsilankė
iš viso: 3
unikalūs: 2

Užfiksuota daugiausia
iš viso: 131893
unikalūs: 29123

Svetainę aplankė
iš viso: 255516
unikalūs: 39887

Orų prognozė