IeškotiPagrindinis meniu

Psichologinė pagalba


tel31.jpg
 
 
facebookanyksciai.jpg
 
Kur stoti:

Mokyklos laikraštis


azupiet.jpg

Skaitykite naujausią  "Ažupietis" numerį.

Draugiškas internetas
Saugesnis_internetas_naujienlaiskis_Nr.jpg
 
ami_logo_green_.jpg

Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]

Failų serveris

Spausdinti
2012-03-09 09:58

Dailyraščio konkursas "Rašom!"Š. m. kovo 8 d. mokykloje įvyko Vinco Kudirkos dailyraščio konkursas "Rašom!".

Dalyvavo 14 mokinių. Prizines vietas užėmė: Ernestas Matiukas (2 E3) - I-ąją vietą, Justina Malinauskaitė (1D) ir Edvardas Petravičius (1 E2) - II-ąją, Andrius Čeponis (2 E3) - III-iąją.

Prizininkai bei visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti.


(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2012-02-22 11:03

Susitikimas su "Misija Sibiras - 2011" dalyviais         Vasario 22 d. įvyko susitikimas su "Misija Sibiras - 2011" dalyviu Simonu Vitkevičium. Susitikimo su moksleiviais ir mokytojais metu buvo parodytos nuotraukos iš ekspedicijos akimirkų, videofilmas. Simonas akcentavo, jog "ekspedicija jam davė kur kas daugiau, nei kada nors būčiau" galėjęs pagalvoti.       


(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2012-01-13 13:54

Pilietinė akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“Sausio 13 d. mokykloje vyko pilietinė akcija, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Jau tradicija tapusios akcijos metu visuose kabinetuose buvo užgesinta šviesa ir languose uždegtos atminties žvakutės, prisiminti ir pagerbti žuvusieji bei nukentėję valstybės gynėjai.


komentarų: 0
Spausdinti
2012-01-05 14:10

Projekto veiklos pristatymas                Profesijos mokytojų dalyvavimo Leonardo da Vinči programos mokytojų mobilumo projekte „Profesijos mokytojų logistikos srities kompetencijų tobulinimas užsienyje“ pristatymas.

Sausio 4 d. mokytojų metodinėje komisijoje mobilumo projekto dalyviai pristatė projekto veiklas-vizitus užsienio šalyse. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Guogienė papasakojo, kad 2011 – 2012 metais mūsų mokykla dalyvauja Kėdainių profesinio rengimo centro vykdomame mobilumo projekte Nr. LLP – LdV – VETPRO – 2011 – LT – 0599 „Profesijos mokytojų logistikos srities kompetencijų tobulinimas užsienyje“. Projekto tikslas: tobulinti profesijos mokytojų profesines kompetencijas siekiant užtikrinti transporto ir logistikos srities darbuotojų profesinio rengimo kokybę ir prestižą.

Pavaduotoja ugdymui V. Guogienė pristatė projektinę veiklą  Ispanijoje. Vizito į Ispaniją 2011 m. gruodžio 10 – 17 d. metu buvo pasiekti šie projekto uždaviniai: išanalizavome logistikos paslaugų sistemą, jos vykdymą, susipažinome su logistikos srities darbuotojų rengimu, su mokymo procese naudojamomis naujomis technologijomis, teorinio ir praktinio mokymo organizavimu, patobulinome užsienio kalbos žinias, tarpkultūrinio bendravimo kompetencijas, profesinę motyvaciją. Priimančioji organizacija International Education College TEMIS sudarė sąlygas pasiekti programos tikslus: aplankytose logistikos įmonėse – oro uoste, jūrų uoste, įmonėje „SEUR“ – nuodugniai susipažinome su transporto rūšių jungčių elementais, krovinio paruošimu saugiam transportavimui, skirtingų rūšių krovinių sandėliavimo ypatumais, transportavimo priemonėmis ir krovimo įrenginiais, ekspedicinių įmonių programine įranga. Kultūrinė programa pristatė istorinį ir kultūrinį paveldą, tradicijas ir gamtą. Vizito metu pagilintos dėstomo dalyko „Transporto logistika“ dalykinės žinios, gauta vaizdinė medžiaga. Tai padės suprantamiau pateikti dalyko medžiagą mokiniams.

Mokytoja Zita Arlauskienė pristatė aplankytas logistines įmones Ispanijoje: Tenerifės saloje Santa Cruz mieste lankėmės jūrų uoste, kuris yra sankryža tarp Europos, Afrikos ir Amerikos žemynų. Dėl geros geografinės padėties, pakankamo gylio į uostą gali įplaukti okeaniniai laivai. Lankantis uosto teritorijoje, kuri tęsiasi net 13 km, matėme kruizinius laivus, tanklaivius, jachtas. Uosto teritorija suskirstyta į atskiras zonas: Keleivių kontrolės, Konteinerinių krovinių ir t.t. Išvykos metu stebėjome, kaip laboratorijoje buvo tikrinami apelsinai. Buvome įleisti ir į uosto valdymo punktą. Laivas su valdymo punktu užmezga ryšį maždaug prieš parą, tada sprendžiama, ką su juo toliau daryti, kur nukreipti. Uostas aprūpintas galingais kranais, kurie vykdo pakrovimo ir iškrovimo darbus.

Ispanijoje gerai išvystyta logistikos sistema. Lankėmės logistikos įmonėje „SEUR“. Ji vykdo šias funkcijas: krovinių paskirstymo, pervežimo, saugojimo. Įmonė turi organizacijas trijose salose. „SEUR“ vykdo multimodalinių krovinių pervežimus. Siuntiniai iš oro ar jūrų transporto patenka į sandėlius, kur yra paskirstomi. Siuntinių paskirstymo terminai: oro transportu – dvi dienos, laivu – keturios – penkios dienos, o iš sandėlių išgabenama per 24 valandas. „SEUR“ turi sandėlius ir kitose salose, nes laivai į mažesnes salas plaukia vieną kartą per dieną. Tarp logistika užsiimančių įstaigų yra didelė konkurencija. „SEUR“ privalumas – greitas krovinių pristatymas, griežta krovinių patikra, aukšta personalo profesinė kompetencija.
Svarbiausias „SEUR“ tikslas: pergabenti kuo daugiau krovinių naudojant kuo mažiau transporto priemonių mažiausiomis laiko sąnaudomis.
Tenerifės saloje yra du oro uostai: Šiaurės ir Pietų. Mes lankėmės Šiaurės Los Rodeos oro uoste. Stebėjome, kaip iškraunamas krovinius atgabenęs lėktuvas, susipažinome su krovinių transportavimo oru sistema. Apsilankėme ir naujai pastatytame nuotolinio skrydžių valdymo bokšte. Ekrane galėjome stebėti lėktuvų padėtų oro erdvėse, girdėti dispečerių ryšį su lėktuvų įgulomis.

Profesijos mokytojas Bronius Budreika papasakojo, kad projekto vizito metu Turkijoje profesinio mokymo specialistai susipažino su logistikos srities darbuotojų rengimu šalyje ir logistikos srities profesinio mokymo procese naudojamomis naujomis technologijomis bei mokymo organizavimu.

Projekto dalyviai lankėsi Turkijos transporto ir logistikos įmonėse, mechanikos mokykloje (Nevşehir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi). Susipažino su naujausiais pasiekimais logistikos srities darbuotojų profesinio rengimo srityje, mokymo metodikomis, praktine patirtimi. Projekto metu numatoma atnaujinti logisto ekspeditoriaus bei tarptautinių vežimų vairuotojų-ekspeditorių profesinių mokymo programas, numatomas kvalifikacijos tobulinimo renginys-seminaras „Logisto ekspeditoriaus bei tarptautinių vežimų vairuotojų-ekspeditorių mokymo programų mokymosi medžiaga“. B.Budreika lankėsi Stambule, Kaizeryje, Nevsehir ir kituose miestuose. Susipažino su logistikos centrų veikla, mechanikos mokyklų mokymo patirtimi, šalies kultūriniu gyvenimu, apžiūrėjo lankytinas vietas.

    Pasakojimo metu buvo demonstruojamos nuotraukos, pristatančios projekto Turkijoje veiklą.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Į puslapį  1 2 3 ... 74 [75] 76 ... 82 83 84

Vairavimo mokykla


fura_.jpg
 

Apklausa


Kas lemia egzaminų rezultatus?Žinios

Be žinių reikia dar sėkmės

Egzamino laikymo vietaPaskelbta Adminas
Balsai: 1027
Ankstesnės apklausos

Apie mus rašo


thumb_img_4185.jpg


Naršo

Svečių:2, Narių:0 ...

Daugiausia naršė: 75
(Narių:0, Svečių:75) - 2013-01-14

Nariai: 5
Naujausias narys: Mokiniai

Svetainės lankomumas

Šiandien apsilankė
iš viso: 43
unikalūs: 15

Užfiksuota daugiausia
iš viso: 129960
unikalūs: 28182

Svetainę aplankė
iš viso: 251526
unikalūs: 38666

Orų prognozė