IeškotiPagrindinis meniu

Psichologinė pagalba


tel31.jpg
 
 
facebookanyksciai.jpg
 
Kur stoti:

Mokyklos laikraštis


azupiet.jpg

Skaitykite naujausią  "Ažupietis" numerį.

Draugiškas internetas
Saugesnis_internetas_naujienlaiskis_Nr.jpg
 
ami_logo_green_.jpg

Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]

Failų serveris

Spausdinti
2012-06-18 14:36

Mokyklos mokinys – baigiamojo konkurso ,,Žemės vaikai 2012“ nugalėtojasBirželio 15 d. Daugų technologijos ir verslo mokykloje vykusiame tradiciniame respublikiniame kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų mokinių baigiamajame konkurse ,,Žemės vaikai 2012“ technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos antrakursis Rolandas Zolubas tapo nugalėtoju,  jam suteiktas garbingas Žemės sūnaus vardas.

Rolandui reikėjo atlikti testą iš Lietuvos istorijos ir geografijos, tradicinių kalendorinių švenčių, papročių, pilietiškumo ugdymo pagrindų. Praktinė užduotis buvo nupjauti pievą dalgiu. Konkurso dalyvius vertino už šienpjovio išvaizdą (aprangą, bendravimą), pjovimo techniką, pjovimo aukščio išlaikymą ir lygumą , pradalgės sugulimą ir tiesumą. 

Mokiniui padėjo pasiruošti vyr. profesijos mokytojas Bronius Budreika ir istorijos vyr. mokytoja Zita Arlauskienė.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2012-06-08 12:35

Kolegų vizitas mokyklojeBirželio 8 d. mokykloje viešėjo Daugų technologijos ir verslo mokyklos mokytojai, vykdantys projektą apie mokinių neformalųjį švietimą.

Susitikimo metu buvo pasidalinta patirtimi šioje srityje, svečiai susipažino su mūsų mokyklos istorija,  Anykščių krašto turizmo objektais.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2012-05-16 10:38

Profesijų konkurso "ŽEMĖS VAIKAI 2012" etapas Alantojealanta.jpg 
     Gegužės 15 d. VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokykloje vykusiame respublikiniame profesinių mokyklų Technikos priežiūros verslo darbuotojo ir agroserviso darbuotojo mokymo programų profesinio meistriškumo konkurse ,,ŽEMĖS VAIKAI -2012“ technikos priežiūros verslo darbuotojo programos antrakursis Rolandas Zolubas  iškovojo teisę dalyvauti finaliniame konkurso renginyje , kuris vyks Daugų technologijos ir verslo mokykloje birželio 15 d.

    Konkurse mokiniai atliko dalykinį testą, suvirinimo užduotį ir praktinio technikos vairavimo dvi  užduotis.

   Rolandas suvirinimo konkurse tarp dvidešimties mokyklų dalyvių užėmė II vietą, praktinio vairavimo konkursuose pateko į penkių geriausių sąrašą. Mokinys gavo diplomą , patvirtinantį antrą  vietą konkurse , vertingų dovanų ir kvietimą į finalinį renginį.
 
alanta2.jpg 


komentarų: 0
Spausdinti
2012-05-10 14:07

Profesijų konkursas ,,ŽEMĖS VAIKAI 2012“       Gegužės 8 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vykusiame respublikiniame profesinio mokymo įstaigų mokinių profesinio meistriškumo konkurse ,,ŽEMĖS VAIKAI 2012" dalyvavo Viešbučio darbuotojo programos pirmo kurso mokinė Sigita Mameniškienė.

    Konkurso metu mokinė atliko tris užduotis: pristatė save ir profesinio mokymo programą, atliko dalykinį verslumo įgūdžių testą ir paruošė viešbučio kambarį, skirtą apgyvendinti gamtos mylėtojus. 

     Prisistatymo metu Sigita akcentavo , kad atvyko iš Anykščių kaip Lietuvos kultūros sostinės, savo būsimą veiklą siejo su kurortinės vietovės plėtra, o ruošdama viešbučio kambarį puikiai įvykdė visus konkurso sąlygose nustatytus reikalavimus.

 Mokinę konkursui ruošė vyresnioji profesijos mokytoja Aušra Petrauskienė.

 (nuotraukos)


komentarų: 0
Į puslapį  1 2 3 ... 72 [73] 74 ... 82 83 84

Vairavimo mokykla


fura_.jpg
 

Apklausa


Kas lemia egzaminų rezultatus?Žinios

Be žinių reikia dar sėkmės

Egzamino laikymo vietaPaskelbta Adminas
Balsai: 1027
Ankstesnės apklausos

Apie mus rašo


thumb_img_4185.jpg


Naršo

Svečių:2, Narių:0 ...

Daugiausia naršė: 75
(Narių:0, Svečių:75) - 2013-01-14

Nariai: 5
Naujausias narys: Mokiniai

Svetainės lankomumas

Šiandien apsilankė
iš viso: 43
unikalūs: 15

Užfiksuota daugiausia
iš viso: 129960
unikalūs: 28182

Svetainę aplankė
iš viso: 251526
unikalūs: 38666

Orų prognozė