IeškotiPagrindinis meniu

Psichologinė pagalba


tel31.jpg

Mokyklos laikraštis


azupiet.jpg

Skaitykite naujausią  "Ažupietis" numerį.

Draugiškas internetas
Saugesnis_internetas_naujienlaiskis_Nr.jpg
 
ami_logo_green_.jpg

Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]

Failų serveris

Spausdinti
2011-03-23 20:12

Mokykla-7EU tyrimo dalyvė


Kovo 24 d.  Tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus ir Technikos priežiūros verslo darbuotojo programų pirmo kurso mokiniai dalyvavo tarptautiniame profesinių mokyklų tyrime, kurį atlieka Kauno technologijos universitetas, vykdydamas projektą  ,,Septynių Europos šalių profesinio mokymo sistemų išsami tyrimo metodologija“.

Pagal Vokietijos Sociologijos instituto metodiką atsitiktinai buvo atrinktos 52 mokyklos. Apklausoje buvo naudojama anketa internete. Mokiniai atsakė į klausimus apie šeimos, amžiaus, pažiūrų ir vertybių įtaką profesinio mokymo plėtrai, mokymosi būdus, darbo rinkos įtaką profesinio mokymo programoms, karjeros siekius, mokymosi rezultatus, IKT įgūdžius ir prieinamumą, konsultavimo ir karjeros orientavimo sistemą.

Tyrimu tikimasi sukurti tarptautinę duomenų bazę, kuri bus naudinga formuojant nacionalinę profesinio mokymo politiką.


komentarų: 0
Spausdinti
2011-03-11 12:48

Dailyraščio konkursas, skirtas Nepriklausomybės atkūrimo dienai


Kovo 10 d. mokykloje pirmą kartą organizuotas dailyraščio konkursas,,Ačiū, Lietuva“, skirtas Nepriklausomybės atkūrimo dienai.  Konkursantai savo dailaus rašto gebėjimus parodė, rašydami  Justino Marcinkevičiaus tekstą.

Konkurso nugalėtoju tapo antro kurso mokinys Irmantas Bružas, antroje vietoje liko Marius Pakalnis (antras kursas), trečioje- pirmakursis Ernestas Matiukas.(nuotraukos)

komentarų: 0
Spausdinti
2011-02-24 20:59

Teisės pažeidimų prevencinis renginys


Vasario 24 d.  mokykloje įvyko susitikimas su Anykščių rajono policijos komisariato  Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnais, atsakingais už teisės pažeidimų prevenciją mūsų mokykloje.

Prevencijos poskyrio specialistai Aleksandras Zaicevas ir Dalia Bražionytė  išaiškino administracinę atsakomybę už dažniausiai jaunimo padaromus teisės pažeidimus, supažindino su programa ,,Saugūs ir sveiki mokymosi įstaigoje“, pademonstravo policijos naudojamas priemones.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2011-02-17 20:11

Valstybės atkūrimo dienos minėjimas


Vasario 15 d. mokykloje vyko renginiai, skirti valstybės atkūrimo dienai: pilietinė pamoka,, Pasiilgstu Lietuvos“ ir šaudymo varžybos. Geriausiai besimokantiems mokiniams buvo įteikti padėkos raštai.

Šaudymo varžybose, kurios vyko mokyklos šaudykloje, dalyvavo 18 komandų iš įvairių rajono organizacijų. Mokyklos komanda (šaulių būrelio vadovas Vytautas Povilavičius, antro kurso mokinys Giedrius Musteikis ir trečio kurso mokinys Paulius Karpavičius) iškovojo trečią vietą ir laimėjo taurę.

Būrelio vadovas V. Povilavičius laimėjo trečią vietą individualioje įskaitoje šaudant iš mažo kalibro pistoleto ir buvo apdovanotas medaliu.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Į puslapį  1 2 3 ... 59 [60] 61 ... 65 66 67

Sertifikatai


 1 ilgas.jpg
 
sertifikat_anyksciutm_m.jpg

Vairavimo mokykla


fura_.jpg
 

Apklausa


Kas lemia egzaminų rezultatus?Žinios

Be žinių reikia dar sėkmės

Egzamino laikymo vietaPaskelbta Adminas
Balsai: 922
Ankstesnės apklausos

Apie mus rašo


thumb_img_4185.jpg


Naršo

Svečių:1, Narių:0 ...

Daugiausia naršė: 75
(Narių:0, Svečių:75) - 2013-01-14

Nariai: 5
Naujausias narys: Mokiniai

Svetainės lankomumas

Šiandien apsilankė
iš viso: 5
unikalūs: 4

Užfiksuota daugiausia
iš viso: 47953
unikalūs: 16435

Svetainę aplankė
iš viso: 92099
unikalūs: 21544

Orų prognozė