Failų serveris

Spausdinti
2012-12-06 15:23

Draugiškos krepšinio varžybos

Gruodžio 5 d. mokykloje įvyko draugiškos krepšinio varžybos tarp mūsų mokyklos  ir Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos mokinių krepšinio komandų.

Varžybas rezultatu 81-79 laimėjo mūsų mokyklos komanda ( I kėlinys 20-13, II kėlinys 34-28, III kėlinys 49-43, IV kėlinys 62-62, pratęsimas 81-79). Mokyklos komandą į pergalę vedė Ovidijus Bružinskas(31 taškas), Vaidotas Skvereckaitis (27 taškai), Rytis Prušinskas (20 taškų), Ignas Šimėnas (20 taškų), Arūnas Atkočiūnas (6 taškai), Martynas Didas (3 taškai), Arūnas Žilys (2 taškai).