IeškotiPagrindinis meniu

Psichologinė pagalba


tel31.jpg
 
 
facebookanyksciai.jpg
 
Kur stoti:

Mokyklos laikraštis


azupiet.jpg

Skaitykite naujausią  "Ažupietis" numerį.

Draugiškas internetas
Saugesnis_internetas_naujienlaiskis_Nr.jpg
 
ami_logo_green_.jpg

Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]

Failų serveris

Spausdinti
2019-02-15 16:15

Paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną20190216.jpg
Šiandien mūsų mokykloje įvyko renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Mokylos direktorius Ramūnas Zlatkus ir laikinasis Anykščių rajono policijos komisariato vadovas, Reagavimo poskyrio viršininkas Valdas Palionis pasveikino susirinkusius šventės proga. Mokiniai, mokytojai ir svečiai paleido į orą trispalvius balionus su palinkėjimais Anykščių krašto žmonėms. 

(nuotraukos)


[ Skaityti toliau ... ]


komentarų: 0
Spausdinti
2019-02-14 10:16

Respublikinis konkursas „Verslo žinios karjeros sėkmei 5“20190213.jpg
Vasario 13 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje įvyko respublikinis profesinių mokyklų mokinių ekonomikos ir verslo žinių konkursas „Verslo žinios karjeros sėkmei 5“, kuriame dalyvavo 11 komandų iš profesinio mokymo mokyklų.
Mūsų mokyklos komanda, 3E16 grupės mokinė Neringa Maslauskienė ir T16 grupės mokinys Ignas Kontrimavičius, laimėjo pirmą vietą atliekant loginę užduotį ,,Eifelio bokštas''. Juos konkursui rengė ir lydėjo profesijos mokytoja A. Petrauskienė.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2019-02-13 15:37

Profesinių mokyklų diena Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje mmdiena.jpg
Šiandien mūsų mokyklos komanda dalyvavo Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje profesinių mokyklų dienos veiklose.  Su gimnazistais susitiko mūsų mokyklos direktorius, mokytojai, dabartiniai mokiniai ir buvę mokiniai. Jie supažindino su mūsų mokykloje rengiamomis mokymo programomis: tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus, virėjo, poilsio paslaugų agento, technikos priežiūros verslo darbuotojo, automechaniko, apsaugos darbuotojo. Tai populiarios darbo rinkoje specialybės.
Dėkojame Anykščių Jono Biliūno gimnazijos bendruomenei už šiltą ir svetingą sutikimą, o gimnazistams, kad gausiai susirinko ir buvo dėmesingi. Linkime jiems teisingų pasirinkimų.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2019-02-08 12:35

Saugesnio interneto savaitė mūsų mokykloje Logo_Saugesnio-interneto-savaite-2019.jpg
Mūsų mokykloje, kaip ir visoje Lietuvoje, šią savaitę (vasario 4-9 d.) vyko įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos. Informatiko mokytoja Regina Slapšinskienė organizavo teminę akciją Saugesnio interneto savaitė.
Visose grupėse, kurios mokosi informacines technologijas, vyko filmo ,,Internetinėje erdvėje bendrauk saugiai” peržiūra, viktorina ,,Elektroninis saugumas internete ir ne tik...‘‘.
Mokiniai aptarė filmą. Kalbėjo apie jo herojams kylančias problemas, susijusias su elektronine erdve. Diskutavo, ieškojo kilusių probleminių situacijų sprendimo būdų, aiškinosi kokios informacijos trūksta jaunimui, kad ateityje pavyktų išvengti pavojų, esančių internete.
Šiemetinės Tarptautinės Saugesnio internet dienos (vasario 5) šūkis - „Kurkime geresnį internetą kartu!” (angl. ,,Together for a better internet”).

(nuotraukos)


komentarų: 0
Į puslapį  [1] 2 3 ... 79 80 81

Vairavimo mokykla


fura_.jpg
 

Apklausa


Kas lemia egzaminų rezultatus?Žinios

Be žinių reikia dar sėkmės

Egzamino laikymo vietaPaskelbta Adminas
Balsai: 1014
Ankstesnės apklausos

Apie mus rašo


thumb_img_4185.jpg


Naršo

Svečių:1, Narių:0 ...

Daugiausia naršė: 75
(Narių:0, Svečių:75) - 2013-01-14

Nariai: 5
Naujausias narys: Mokiniai

Svetainės lankomumas

Šiandien apsilankė
iš viso: 0
unikalūs: 0

Užfiksuota daugiausia
iš viso: 126943
unikalūs: 26813

Svetainę aplankė
iš viso: 245613
unikalūs: 36905

Orų prognozė