IeškotiPagrindinis meniu

Psichologinė pagalba


tel31.jpg

Mokyklos laikraštis


azupiet.jpg

Skaitykite naujausią  "Ažupietis" numerį.

Draugiškas internetas
Saugesnis_internetas_naujienlaiskis_Nr.jpg
 
ami_logo_green_.jpg

Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]

Failų serveris

Spausdinti
2016-10-11 09:26

Poilsio paslaugų agento specialybės mokinių išvyka į Panevėžį kuror.jpg
Poilsio paslaugų agento specialybės mokiniai dalyvavo Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmuose konferencijoje ,,Jaunimas ir verslas“, apžiūrėjo parodą „Expo Aukštaitija 2016“, su pažintiniu vizitu apsilankė viešbutyje ,,Romantic“.

Išvykos vadovas profesijos mokytojas Rimantas Sereičikas.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2016-10-05 17:52

Paminėta Tarptautinė mokytojų diena mokdien.jpg
Mokiniams vyko netradicinės pamokos. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lina Tamulienė supažindino mokinius su sveikos gyvensenos principais.

Sunkiaatletis, kūno kultūros ir sporto centro treneris ir buvęs mūsų mokyklos mokinys Arnas Šidiškis papasakojo apie sveikos mitybos bei dienos režimo svarbą.

Pramogų ir sporto centro vadovas ir mokyklos mokytojas Ramūnas Blazarėnas kalbėjo apie kolekcionavimo rūšis, ypatumus, naudą. Su mokiniais ieškojo atsakymo į klausimą „Ar  kolekcionavimas yra liga?“.

Švietimo pagalbos tarnybos kompiuterių inžinierius Andrius Falkauskas diskutavo karjeros ugdymo klausimais, supažindino su video filmų kūrimo pagrindais, demonstravo filmą, kuriame filmavosi mūsų mokyklos mokiniai.

Mokytojai kūrė koliažą apie mokyklą ir dalyvavo muzikos pamokoje „Muzikiniai žanrai“, kurią vedė mokinių tarybos pirmininkas Gintautas Kazakevičius.

Šventė baigėsi patrankos šūviais. Tai ilgamečio mokyklos mokytojo ir tautodailininko Broniaus Budreikos dovana mokytojams ir mokiniams.

Šventę organizavo mokinių taryba, kultūrinės pažintinės ir meninės kūrybos būreliai. 

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2016-10-04 08:34

Erasmus + strateginės partnerystės projekto „Strateginė partnerystė įgyvendinat dualinę sistemą“ sklaidos rezultatų konferencija Lenkijoje  lenkija 2016-09 047.jpg
Rugsėjo 28-30 dienomis Lenkijoje (Krzyzowa) vyko Erasmus + strateginės partnerystės projekto (Nr. 2014-1-PL01-KA202-003638-GS) „Strateginė partnerystė įgyvendinant dualinę sistemą“ baigiamoji konferencija. Konferencijoje dalyvavo švietimo ir mokslo ministerijos, savivaldybių administracijų, profesinių mokyklų, darbdavių organizacijų atstovai iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos ir Danijos. Iš mūsų  mokyklos dalyvavo direktoriaus pavaduotoja Vida Guogienė ir mokytoja Dijana Černiauskienė.

Konferencijos metu pristatyti tarptautinio tyrimo rezultatai, kuriame dalyvavo profesinių mokyklų mokytojai ir mokiniai, darbdaviai, verslininkai iš Vokietijos, Lenkijos, Danijos ir Lietuvos. Šio tyrimo duomenų pagrindu sukurtos šešios mokymo programos, skirtos profesinių mokyklų ir darbadavių bendradarbiavimo stiprinimui, parengta mokymų medžiaga bei rekomendacijos.


komentarų: 0
Spausdinti
2016-09-01 15:49

Mokslo ir žinių diena 


komentarų: 0
Į puslapį  [1] 2 3 ... 49 50 51

Sertifikatai


 1 ilgas.jpg
 
sertifikat_anyksciutm_m.jpg

Vairavimo mokykla


fura_.jpg
 

Apklausa


Kas lemia egzaminų rezultatus?Žinios

Be žinių reikia dar sėkmės

Egzamino laikymo vietaPaskelbta Adminas
Balsai: 811
Ankstesnės apklausos

Apie mus rašo


thumb_img_4185.jpg


Naršo

Svečių:4, Narių:0 ...

Daugiausia naršė: 75
(Narių:0, Svečių:75) - 2013-01-14

Nariai: 5
Naujausias narys: Mokiniai

Svetainės lankomumas

Šiandien apsilankė
iš viso: 33
unikalūs: 9

Užfiksuota daugiausia
iš viso: 17921
unikalūs: 6892

Svetainę aplankė
iš viso: 35716
unikalūs: 8815

Orų prognozė