IeškotiPagrindinis meniu

Psichologinė pagalba


tel31.jpg

Mokyklos laikraštis


azupiet.jpg

Skaitykite naujausią  "Ažupietis" numerį.

Draugiškas internetas
Saugesnis_internetas_naujienlaiskis_Nr.jpg
 
ami_logo_green_.jpg

Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]

Failų serveris

Spausdinti
2016-05-24 08:29

Projekto „Strateginė partnerystė įgyvendinant dualinę sistemą“ tarptautinė konferencija Hamburge IMAG4902_BURST002_COVER.jpg
Anykščių švietimo pagalbos tarnyba vykdo Erasmus plus strateginės partnerystės projektą (Nr. 2014-1-PL01-KA202-003638-GS) „Strateginė partnerystė įgyvendinant dualinę sistemą“. Šiandien Hamburge (Vokietijoje), Heinrich-Grone profesinėje mokykloje vyksta tarptautinė šio projekto konferencija. Pristatomos projekto veiklos, aptariami praktiniai profesinių mokyklų ir darbdavių bendradarbiavimo aspektai, rengiamos rekomendacijos dualinės sistemos tobulinimui, siekiant kuo labiau patenkinti darbo rinkos poreikius.                      

Konferencijoje dalyvauja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Valantinienė, Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Veneta Veršulytė, Anykščių rajono savivaldybės švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Pranckevičienė, Anykščių švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Daiva Žiogienė ir mūsų mokyklos mokytoja Dijana Černiauskienė.


komentarų: 0
Spausdinti
2016-05-20 08:25

Respublikinis profesinio meistriškumo konkursas „Jaunasis žemės ūkio technikas 2016“ alant.jpg
Alantos technologijos ir verslo mokykloje vyko II-asis respublikinio profesinio meistriškumo konkurso „Žemės vaikai“ etapas  2016 „Jaunasis žemės ūkio technikas“. Konkurse dayvavo 34 mokiniai iš įvairių Lietuvos profesinių mokyklų.
Dalyviai atliko 4 užduotis: 30 klausimų teorinį testą, suvirinimo testą bei figūrinio važiavimo rungtis traktoriais DEUTZ- FAHR su priekaba ir JOHN DEERE su kultivatoriumi.
Šiame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos antrakursis Marius Pelekas. Jis prizinių vietų nelaimėjo, bet pasirodė neblogai. Mariui geriausiai sekėsi suvirinimo testas. Jam įteikta konkurso organizatorių padėka.
Marių  ruošė ir į konkursą lydėjo vyr. profesijos mokytojas Vytautas Povilavičius.  


komentarų: 0
Spausdinti
2016-05-18 08:51

Susitikimas su alpinistu Vladu Vitkausku vladas-vitkauskas-asmenine-nuotr.jpg.jpg
Daugybė alpinistų meta iššūkį gamtai ir kopia į aukščiausius pasaulio kalnus. Vienas iš jų – Vladas Vitkauskas – Lietuvos alpinistas, pirmasis iš Baltijos valstybių įkopęs ir iškėlęs nacionalinę vėliavą ant aukščiausio Žemės kalno – Everesto, o taip pat aukščiausiose visų žemynų viršukalnėse.        

Vladas Vitkauskas papasakojo apie tai, kaip pradėjo kopti į kalnus. Parodė filmuotą medžiagą, kalbėjo, kokios valios, dvasinių jėgų, patirties reikia, norint ne tik pasiekti išsvajotą viršūnę, bet ir sėkmingai grįžti atgal. Keliautojas supažindino su įvairiais daiktais, reikalingais kelionei į kalnus, atsivežė Lietuvos trispalvę, pabuvojusią aukščiausiose pasaulio viršukalnėse.          

Vladas Vitkauskas sakė: „Kiekvienas mes turime savo „viršukalnes“, kurių reikia siekti, tik reikia begalinio noro, užsispyrimo ir sunkaus darbo“.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Spausdinti
2016-05-15 14:44

Pažintinis vizitas BIBLIOTEKA IŠ ARTI anyksciu_bibl.jpg
Kultūrinės veiklos būrelio nariai su mokytoja Zita Arlauskiene apsilankė Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių bibliotekoje. Kultūrinės veiklos vadybininkė Vaida Jucienė organizavo pažintinę ekskursiją po biblioteką. Mokiniai aplankė skaitytojų aptarnavimo skyrių, bendrąją ir interneto skaityklas, fonoteką, kraštotyros ir leidybos bei dokumentų komplektavimo skyrius.
Renginys skirtas bibliotekų metams.
Dėkojame bibliotekos darbuotojams už malonų sutikimą, įdomų pristatymą ir naudingą informaciją.

(nuotraukos)


komentarų: 0
Į puslapį  [1] 2 3 ... 48 49 50

Sertifikatai


 1 ilgas.jpg
 
sertifikat_anyksciutm_m.jpg

Vairavimo mokykla


fura_.jpg
 

Apklausa


Kas lemia egzaminų rezultatus?Žinios

Be žinių reikia dar sėkmės

Egzamino laikymo vietaPaskelbta Adminas
Balsai: 760
Ankstesnės apklausos

Apie mus rašo


thumb_img_4185.jpg


Naršo

Svečių:3, Narių:0 ...

Daugiausia naršė: 75
(Narių:0, Svečių:75) - 2013-01-14

Nariai: 5
Naujausias narys: Mokiniai

Svetainės lankomumas

Šiandien apsilankė
iš viso: 27
unikalūs: 14

Užfiksuota daugiausia
iš viso: 8708
unikalūs: 3538

Svetainę aplankė
iš viso: 17768
unikalūs: 4580

Orų prognozė